Змагання з пішохідного туризму в Миронівці
З нагоди Всесвітнього дня туризму в Миронівському Центрі дитячої та юнацької творчості відбулися змагання з пішохідного туризму.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/72051209_521639838624489_6363929686174597120_n.jpg)
В рухливому дійстві активно взяли участь команди з Миронівського академічного ліцею ім.Т.Г. Шевченка, Миронівського НВК, Центральненської ЗОШ І-ІІІ ст., Яхнівського НВК, Козинської ЗОШ І-ІІІ ст., Маслівської ЗОШ І-ІІІ ст., Пустовітської ЗОШ І-ІІІ ст., Росавської ЗОШ І-ІІІ ст, повідомляє Миронівська міська рада.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/71810064_521640205291119_7105344502931390464_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/71479885_521640248624448_6832796602860568576_n.jpg)
Учасники туристичного заходу змагалися на швидкість та вправність у ретельно підготованій ЦДЮТ програмі, яка включала туристичну вікторину, біг по купинах, в’язання вузлів, "Маятник", переправу по колоді, переправу по паралельних мотузках, встановлення туристичного намету та фігурне водіння велосипеда.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/71214214_521640655291074_320359858261983232_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/72108832_521640358624437_7858665316925046784_n.jpg)
По закінченні змагань учасники були нагороджені грамотами, цінними подарунками, а також смакували кашею та юшкою з польової кухні.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/71925933_521640775291062_8999493696864911360_n.jpg)