#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Бровари

Змагання з легкоатлетичного кросу серед поліцейських у Броварах

06.06.2019 Руслан Семенець 0

6 червня у Броварах, вперше за останні 5 років, відбулися змагання з легкоатлетичного кросу серед поліцейських.

На біговій доріжці зустрілися 80 чоловіків та жінок – працівники структурних, територіальних та відокремлених підрозділів поліції столичної області. Спортивні заходи для поліцейських організували відділ професійної підготовки Управління кадрового забезпечення поліції Київщини спільно з фізкультурно-спортивним товариством "Динамо".

Відстань у тисячу метрів бігли жінки та чоловіки. А велику дистанцію довжиною у 3 км долала сильна стать. Учасники змагались у командному складі та індивідуально. На стадіоні вирували справжній "динамівський" азарт та емоції, кожен поліцейський щосили старався прийти першим на фініш.

У командних змаганнях золотий кубок отримали бійці полку поліції особливого призначення. Долі секунди їм поступилися і зайняли друге місце працівники Білоцерківського відділу поліції. Бронзовий кубок отримали бігуни з Таращанського відділення поліції. Кожен переможець отримав нагороду.

Команди отримали кубки та грамоти. Переможцям в індивідуальних забігах організатори вручили грамоти та медалі.

Такі спортивно-масові заходи будуть проводитися і надалі для підвищення рівня професійної підготовки та популяризації прикладних видів спорту.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=mO2GPIRDmb0

Відділ комунікації поліції в Київській області