Зимовий Кубок із важкої атлетики проведуть у Бучі
![Зимовий Кубок із важкої атлетики проведуть у Бучі Зимовий Кубок із важкої атлетики проведуть у Бучі - зображення](/storage/resized/lg/news/9b22fc6c-eb99-4dd5-933c-5de0ed96e414/Шаблон ПОГЛЯД.jpg)
У Бучі проведуть відкритий зимовий Кубок із важкої атлетики 17-18 лютого.
Про це повідомляє пресслужба Бучанської міськради.
Змагання проведе спортивний клуб Studenetskiy Sport Hub. Взяти участь зможе кожен охочий, а для спортсменів категорії до 13 років та 20 років захід пройде безкоштовно.
Змагання відбудуться 17-18 лютого.
Для реєстрації необхідно заповнити анкету до 11 лютого.
Нагадаємо, команда з Ірпеня виборила третє місце на Кубку України з кікбоксингу ІСКА.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.