#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Буча
Суспільство
Культура
Україна-суспільство
Київщина-суспільство

«Живі. Всупереч» – призер «Коронації слова»: співавтор – підприємець у Бучанській ОТГ

02.07.2020 Погляд

Книга «Живі. Всупереч», створена Іриною Мельниченко та Вадимом Геращенком (директор «Альянсу Краси», с. Синяк, перспектива Бучанської ОТГ), посіла друге місце в міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова – 2020».

Як розповідає Геращенко, п’ять років тому він вирішив створити книгу про нелегку долю своєї бабусі.

Вона і її родина стали жертвами страшного розкуркулення, яке почалося у 1928 році за часів сталінського режиму.

Багато років він виношував ідею твору. Збирав біографічний матеріал про бабусю, спілкувався з родичами, шукав старі сімейні світлини.

А також перечитував невеличкий клаптик паперу, де бабуся перед смертю власноруч описала своє життя.

Згодом він познайомився з письменницею Іриною Мельниченко. Разом вони розпочали роботу над книгою, яка тривала два роки.

Плідна праця дала чудовий результат – друге місце у номінації «Романи», а також спеціальна відзнака «Найглибше та найґрунтовніше дослідження історії свого роду».

Сам Геращенко є власником та директором ТОВ «Фармацевтичний науково-дослідний центр «Альянс краси», виробничий майданчик якого розташований у с. Синяк, яке за перспективним планом увійде до Бучанської ОТГ.

https://www.facebook.com/aliyance.gerashchenko/videos/2656029728057573/