#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Суспільство

"Життя як проєкт": як навчитися якісно планувати час

14.11.2019 Альона Ткаченко 0

У сучасному ритмі людям постійно не вистачає часу, відкладаючи багато проєктів, завдань та цілей на потім. Однак і насправді часу буде завжди недостатньо, якщо ми не навчимось розставляти пріорітети та ефективно керувати власним життям.

Тож, фахівці з організації "Інша Освіта" стоврили декілька років навчальну настільну гру "Життя як проект"// Life as a project.

Вона симулює реальні ситуації планування часу та вибору того чи іншого заняття, які можуть здатися до болю знайомими. Наприклад, що робити, коли майже неможливо знайти спільний час для зустрічі проектної команди? Що обрати — цінну навчальну поїздку або побачення? Або що робити, коли в неймовірно завантажений день вривається випадкова хвороба?

"За останні декілька років ми грали в "Життя як проект" з багатьма цільовими аудиторіями - від підлітків до громадських активістів, від співробітників великого заводу до айтішників", - розповідають організатори.

 Крім того, протягом жовтня команда "Інша Освіта" зустрілася з 11 громадах Київської області, аби домогти місцевим командам, що працюють над проектами з реінтеграції ветеранів та ветеранок, робити це згуртованіше та ефективніше.

Всі події проходили в рамках проєкту Міжнародної організації з міграції (IOM Ukraine) за фінансової підтримки Європейського союз.