#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Довкілля
За кордоном

Життя без пакетів: в Тайланді тепер до магазинів ходять з відрами, каструлями та візками

16.01.2020 Бобрик Юлія 0

Бачили, як тайці тепер ходять в магазин? У Таїланді заборонили використання пластикових пакетів, і люди включили режим «креативу», беручи в магазини будь-які ємкості: від каструль до валіз.

Уряд Таїланду з 2020 року вирішив боротися з екологічними проблемами і ввів заборону на пластикові пакети. Обмеження поки часткові – звичні «маєчки» ще поки можна придбати у великих супермаркетах, але вже в 2021 році заборона вступить в повну силу. Заходи пов'язані з бажанням скоротити кількість сміття, який завдає непоправної шкоди навколишньому середовищу.

З першого січня, коли у країні стартувала заборона на продаж пластикових пакетів, громадяни почали брати із собою до супермаркетів усе, що потрапить під руку. Для перенесення продуктів люди використовують авоськи, валізи і навіть вішаки для білизни, змагаючись один з одним у креативності.

Мешканці Таїланду навипередки публікують у соціальних мережах світлини з найдивакуватішими ємкостями для покупок, дивний флешмоб став чудовою можливістю підняти собі та оточуючим настрій. Мешканці країни не почали висловлювати своє невдоволення і влаштовувати акції протесту, а поставилися до того, що відбувається з гумором. Заборона стала для людей відмінною можливістю проявити кмітливість і креатив, а соцмережі заполонили фотографії зі способами замінити целофановий пакет в супермаркеті.

Фото: Україна БЕЗ сміття