Новини
Україна

Зеленський підбив підсумки Мюнхенської безпекової конференції (ВІДЕО)

Президент України Володимир Зеленський заявив, що іноземні партнери на Мюнхенській конференції підтримали український погляд на світовий порядок денний.

Президент Володимир Зеленський назвав дуже результативною свою участь у Мюнхенській конференції безпеки цього року.

Про це він повідомив у вечірньому зверненні.

"І третє – Мюнхенська безпекова конференція. Дуже результативна участь цього року. Наш український погляд на світовий порядок денний був підтриманий партнерами.

Я провів перемовини з лідерами Данії, Нідерландів, Чехії – маємо рішення про додаткову підтримку. Також із лідером Азербайджану – як завжди, хороша продуктивна розмова, яка може зміцнити обидва наші народи та весь регіон. Зустрівся з прем’єр-міністром Бангладеш, із президентом Гватемали.

Окремо – американські партнери. Розмова з президентом Байденом – дуже важливі акценти, і зокрема – про Авдіївку та необхідність продовження принципової та достатньої підтримки України. Перемовини з віцепрезиденткою США – дуже предметні. Зустрічі з конгресменами – представниками обох партій, обох палат американського Конгресу".

За словами президента, кожна така розмова максимально чітко підтверджувала ключовий сенс:

"саме Україна може зупинити Путіна й створити такі умови, щоб він був покараний за все зло, яке наробив".

"Але, щоб Україна могла досягти цього успіху – захистити свою землю, своїх людей і нашу спільну правду, усіх у вільному світі, – Україна не має залишитися наодинці. Підтримка – важлива. Солідарність – важлива. Лише разом, у єдності можна перемогти в цій війні".

Раніше за підсумками конференції Зеленський повідомив, що Україна погодила двосторонні безпекові угоди ще з кількома державами, окрім вже підписаних із Британією, Францією та Німеччиною.

Він також додав, що на Мюнхенській безпековій конференції було домовлено про оборонні пакети з кількома державами.

Нагадаємо, Зеленський прибув до Німеччини на Мюнхенську конференцію. Також анонсував зустрічі з партнерами України в Німеччині та Франції.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.