Новини
Новини світу

Мюнхенська конференція та зустрічі з партнерами: Зеленський прибув до Німеччини (ВІДЕО)

Президент України анонсував зустрічі з партнерами України в Німеччині та Франції.

Президент України Володимир Зеленський прибув до Берліна, пише SPIEGEL.

У себе в Telegram-каналі глава Української держави опублікував фото і коротко написав про плани.

"Попереду два важливі дні. Заплановані зустрічі з партнерами в Німеччині та Франції, нові домовленості та участь у Мюнхенській безпековій конференції. Нова архітектура безпеки для України, нові можливості. Робимо все, щоб якнайшвидше закінчити війну на справедливих українських умовах та забезпечити надійний мир".

Згодом на сайті президента України було зазначено, що Зеленський розпочав робочий візит до Німеччини.

"Глава держави прибув до Відомства Федерального канцлера Німеччини у Берліні, де почалися його переговори з канцлером ФРН Олафом Шольцем. Лідери планують обговорити подальшу підтримку України в оборонній, політичній та фінансовій сферах".

За підсумками переговорів заплановане підписання Угоди про співробітництво у сфері безпеки між Україною та Німеччиною.

"Володимир Зеленський та Олаф Шольц також обговорять питання підтримки України на шляху до набуття членства у Європейському Союзі та НАТО".

Передбачається, що у Берліні Зеленський зустрінеться для переговорів з канцлером Олафом Шольцем, планується підписання двосторонньої угоди про безпеку між Німеччиною та Україною.

Потім Зеленський повинен зустрітися з Федеральним президентом ФРН Франком-Вальтером Штайнмаєром, а ввечері він відправиться до Франції. Там Зеленський хоче підписати другу угоду про безпеку з президентом Франції Еммануелем Макроном.

Читайте також: