Здобутки важкоатлетів з Білої Церкви на чемпіонатах України
У селищі Поляна на Закарпатті завершилися два чемпіонати України серед юнаків та дівчат до 15 років та серед спортсменів ДЮСШ, СДЮШОР, УОР з важкої атлетики.
![Здобутки юних важкоатлетів з Білої Церкви на чемпіонатах України](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/72686984_2404344459647896_2313582634770366464_n.jpg)
Дуже вдалим є виступ вихованців Комунального закладу "Київський обласний ліцей – інтернат фізичної культури і спорту". В особистій першості показали наступні результати:
Золоту нагороду здобула Калина Мирослава у ваговій категорії 59 кг з результатом 164 кг.
Срібну нагороду отримала Никоненко Ангеліна у ваговій категорії + 81 кг з результатом 99 кг.
Четвертими у підсумку стали: Федченко Владислав вагова категорія 89 кг з результатом 168 кг та Солоденко Олександр вагова категорія 96 кг з результатом 169 кг.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/72627766_2404344532981222_4888341466306314240_n.jpg)
На цих змаганнях нашою ліцеїсткою Калиною Мирославою було встановлено три рекорди України серед дівчат до 15 років у ваговій категорії 59 кг, а саме: ривок 73 кг, поштовх 91 кг та за сумою балів 164 кг.
"Вітаємо наших ліцеїстів та їх наставників із вдалим виступом на змаганнях та бажаємо успіхів!", - йдеться на сторінці спортзакладу.