Здобутки гімнасток з Білої Церкви на чемпіонаті України
В місті Бердянськ відбувся чемпіонат України з художньої гімнастики серед школярів за програмою кандидатів в майстри спорту України та І розряду. Взяли участь в ньому юні спортсменки з різних куточків України. Київщину представляли ліцеїсти відділення художньої гімнастики Комунального закладу КОР “Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту ”.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/71808089_2394078494007826_8456863066217250816_n.jpg)
Володарками золотих медалей стали Краєвська Єлизавета в багатоборстві за програмою КМСУ (2004р.н) та Азза Єлизавета в багатоборстві за програмою КМСУ (2005р.н). Срібні нагороди вибороли Тимченко Софія в багатоборстві за програмою КМСУ (2005р.н), Вчорашня Юлія в багатоборстві за програмою КМСУ (2006р.н) та Козубенко Софія в багатоборстві за програмою І розряду. Полякова Діана в багатоборстві за програмою КМСУ отримала бронзову медаль.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/72122376_2394078084007867_3439048148620673024_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/72044957_2394078710674471_6291259526721044480_n.jpg)
"Вітаємо спортсменок та їх тренерів, бажаємо подальших перемог!", - йдеться на сторінці спортзакладу.