Здобутки борців Київщини на міжнародному турнірі у Польщі
У польському місті Пабяниця пройшли змагання ХХVII Міжнародного турніру Меморіал Тадеуша Внука з греко-римської боротьби серед молоді U-23.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/74383427_2166215360353087_2783988330864312320_n.jpg)
Нечисельна українська команда, представлена спортсменами Київської обласної школи вищої спортивної майстерності (КО ШВСМ) здобула друге командне місце та виборола 3 нагороди:
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/72566400_2166215567019733_6144617381751685120_n.jpg)
Тарас КРУПСЬКИЙ (60кг) та Віталій АНДРІЙОВИЧ (87кг) - 1 місце, а у Василя ПАНАСЮКА (77кг) - бронза.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/74385180_2166215263686430_8228933317936807936_n.jpg)
"Вітаємо наших хлопців та їхніх наставників Максима ЧЕПУРКА та Андрія КАЛАШНІКОВА! Нових вам успіхів та перемог!", - йдеться на сторінці спортзакладу.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/75220828_2166215563686400_5914274025059647488_n.jpg)