Заяви про порушення виборчого законодавства у Миронівці
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/0_main-v1558612035.jpg)
До поліції надійшли заяви про порушення передвиборчої компанії від кандидатів у нардепи.
Одна з претендентів у народні обранці повідомила про те, що інший кандидат у друкованих агітаційних матеріалах використовує символіку зовнішньо схожу на офіційну символіку партії, до якої належить заявниця.
Вона ж подала другу заяву про те, що під час проведення футбольного фестивалю у місті Миронівка, на стадіоні невідомі особи були вдягнені у футболки із символікою одного з кандидатів у нардепи.
На думку заявниці, вони безкоштовно роздавали морозиво.