Російсько-Українська війна

Застрелили і замінували тіло: мер Гостомеля загинув від рук окупантів

7 березня мера міста Юрія Прилипка застрелили російські окупанти.

Застрелили і замінували тіло: мер Гостомеля загинув від рук окупантів - зображення

Як повідомили на сторінці Гостомельської міської ради, російські окупанти застрелили мера селища Юрія Приліпка, коли він разом з волонтерами роздавав людям їжу та ліки. Це сталося поблизу гостомельського ЖК "Покровський".

Журналістський портал  slidstvo.info, посилаючись на доньку загиблого, повідомив подробиці трагедії.

Надія розповіла, що її батько і ще четверо людей їхали у машині центральною вулицею Гостомеля. Однак, назустріч виїхала колона ворожої техніки й почала обстрілювати цивільну машину.

"Вони розвернулися і з’їхали у провулок, який був заблокований трактором. Їхати більше не було куди й всі пасажири вистрибнули з автівки. У ЖК "Покровський", що поруч, перебували снайпери й обстрілювали все довкола. Батька і ще двох хлопців розстріляли, а двом вдалося врятуватися", - каже Надія.

Очевидці кажуть, що забрати тіло мера прийшов місцевий священник отець Петро.

"Отець Петро взяв хрест, одягнув ризи й пішов забирати тіло. Коли батюшка підійшов до тіла, його зупинив російський окупант і сказав не підходити. Росіянин зняв з тіла розтяжки, проводки якісь чи що і тільки потім допоміг погрузити тіло на тачку", - розповів радник вбитого голови Ростислав Скуратівський.

Священник забрав тіло міського голови до церкви й там поховав його з усіма почестями.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.