#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Біла Церква
Фастів

Замість старих вагонів – комфортні електрички: на Київщині планують модернізувати приміську залізницю

29.01.2020 Александр Чернышенко 0

Фото - pizzatravel.com.ua

Відповідну ініціативу - зробити перевезення максимально комфортними для пасажирів озвучили в Київській облдержадмністрації.

Про це йдеться у повідомленні КОДА.

На думку ініціаторів модернізації, в майбутньому це дозволить не лише покращити інфраструктуру, а й залучити інвесторів, що, у свою чергу, позитивно вплине на економіку всієї області.

Аби покращити залізничні перевезення на Київщині та напрацювати план спільних дій, голова КОДА Олексій Чернишов зустрівся з керівником регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Григорієм Бевзом.

"Десятки тисяч мешканців області кожного ранку приїздять до столиці на роботу. Щодня вони багато часу проводять у некомфортному транспорті. Хочемо змінити це. Наша ціль зробити залізничні пасажирські перевезення зручними, безпечними та швидкісними. Проєкт якісного міжміського залізничного сполучення — має стати національним", – повідомили у КОДА.

За задумом залізничні перевезення мають стати конкурентоспроможнішими порівняно з міжміськими маршрутками та автобусів. Це дозволить розвантажити дороги області, особливо у час пік, коли мешканці Київщини добираються в столицю на роботу та повертаються додому.

Тому у КОДА планують розробити і реалізувати пілотний проєкт зі створення приміських електропоїздів підвищеного комфорту. Проєкт передбачає заміну рухомого складу приміських поїздів. Старі вагони замінять комфортними електропоїздами з сучасним кондиціонуванням та опаленням, м’якими місцями для сидіння, пристосовані для людей з обмеженими можливостями.

Для реалізації цього проєкту розглядаються 3 основних напрямки: Київ – Фастів, Київ – Біла Церква, Київ – Миронівка.

Готується відповідна програма, що буде презентована в Міністерстві фінансів та Міністерстві інфраструктури.