#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Головні новини
Вишгород

Замість сесії Вишгородської міськради — сутичка: вибито двері та скло

26.06.2018 0 Наталія Проценко 0

Сесія Вишгородської міської ради так і не розпочалася 26 червня о 10:00, як планувалося. Причина — збій у системі реєстрації депутатів. Знову намагалися розпочати роботу о 12:00, але марно.

Людей у сесійній залі було чимало — планувався розгляд 70-ти питань. Наприклад, бійці АТО зібралися для того, щоб знайти шляхи вирішення своїх земельних проблем.

У нас сьогодні на сесії мало обговорюватися питання — шість земельних ділянок по вісім соток під ОСГ (особисте селянське господарство — ред.). Ми прийшли на підтримку,щоб проголосували за це питання”, — розповідає голова Асоціації учасників бойових дій Вишгородщини Сергій Кірієнко.

Також на засідання прийшли представники Національного корпусу — в черговий раз намагалися привернути увагу до існування сміттєзвалища на вулиці Ватутіна, 69.

Це знаєте, що за земля? Це земля, де відбувається самозахоплення, наразі відкрито кримінальне провадження. На вулиці Ватутіна організували сміттєзвалище ці люди, які там сидять і називають себе депутатами. Там смітник! Ми хотіли зайти в сесійну залу, нас не пустили. Я хотів показати людям це сміття”, — запевняє голова ініціативної групи Національного корпусу Микола Онуфрієв.

За словами правоохоронців, Нацкорпус приніс мішки з невідомим вмістом, які намагалися пронести на засідання Вишгородської міськради.

Хотіли занести підозрілі предмети в адміністративну будівлю в трьох мішках. На вимогу показати, що несуть — відмовилися. Почали битися, кидатися, виломили двері”, — повідомив начальник сектору превентивної діяльності Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області Тарас Кадук.

Нацкорпус хотів пройти на сесію. Стали у дверей представники АТОвців і не пустили їх. Через це розпочалася ця бійка. Хлопці і одні, і інші не грамотно з`ясовували відносини”, - розповів свідок сутички Іван Лісник.

Представники поліції запевняють: після того як вивели правопорушників у коридор, намагалися донести їм, що треба робити все мирно, а не чинити безлад, нищити майно адмінбудівлі.

Через деякий час правоохоронці вивели представників Нацкорпусу з адмінбудівлі та доправили до відділку поліції.