#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Васильків
Події

Залізничну колію до Василькова облаштують шумозахисними екранами

18.01.2022
Встановлення шумозахисних екранів вздовж колії на дільниці Васильків – Васильків-2 обійдеться у понад 37 мільйонів гривень.

Залізничну колію до Василькова облаштують шумозахисними екранами - зображення

Як пише ресурс URM, філія "Укрзалізниці" склала договір з ТОВ "Будмонтажсервіс" на проведення робіт, пов'язаних зі зменшенням шуму на частині залізничного шляху до Василькова.

Договір уклали 17 січня, а тендер на виконання робіт тривав з 24 листопада. Найменшу вартість робіт запропонувала ТОВ "Будівельна компанія "Алтана".

Вони були готові реалізувати проєкт за 37,2 мільйона гривень, але в "Укрзалізниці" відхилили цю пропозицію через помилки у тендерній документації.

Врешті вартість робіт зросла до 37,9 мільйона гривень. Завершити монтаж шумозахисних екранів на вказаній ділянці мають до 31 березня 2022 року. Йдеться про залізобетонні палі вздовж колії, підготовку основи та монтаж огородження.

Загалом за електрифікацію та реконструкцію колії, разом із супутніми роботами, держава заплатить понад 200 мільйонів гривень.

Нагадаємо, мешканці Василькова можуть тимчасово безкоштовно їздити в електричці. Проїзд City Express, який курсує від станції Васильків-2 до станції Київ-Пасажирський та у зворотному напрямку безплатний до кінця місяця.

Також повідомлялося, що до кінця січня у Києві працюватиме дитяча залізниця. Її вже втретє запустили на зимові канікули для дітей.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.