Новини
За кордоном
Війна з Росією

Загроза ядерної війни зростає: путін знову вдався до погроз (ВІДЕО)

При цьому диктатор заявив, що рф нібито не має наміру застосовувати ядерну зброю першою, а розглядає її як "засіб захисту".

росія знову погрожує застосуванням проти України ядерної зброї у нібито захисті своїх інтересів. Про це заявив російський диктатор владімір путін.

За його словами, загроза ядерної війни наростає. При цьому диктатор заявив, що рф нібито не має наміру застосовувати ядерну зброю першою, а розглядає її як "засіб захисту".

Також він додав, що розуміє наслідки застосування ядерної зброї, тож не збирається розмахувати нею, але готовий використати її як стримуючий фактор.

Нагадаємо, українська розвідка вважає сценарій використання рф ядерної зброї в Україні є малоймовірним.

У свою черго в жовтні Єнс Столтенберг заявив, що НАТО наразі не спостерігає ознак підготовки росії до можливого застосування ядерної зброї. За його словами, росія знає, що ядерну війну не можна вести й неможливо виграти. Світ пильно стежить за російськими ядерними силами.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.