Новини
Васильків
Здоров'я
Київщина-суспільство

Забрав ковід: на Васильківщині багатодітна родина втратила батька


20 березня від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, помер Володимир Родіков – переселенець з Макіївки та житель с. Липовий Скиток колишнього Васильківського, а нині Фастівського району. Без батька залишилося 13 дітей.

Фото: Володимир Родіков/Facebook

Його дружина Діана Родікова, яка в лютому цього року отримала почесне звання «Мати-героїня», наразі у тяжкому стані через COVID-19 перебуває у реанімації, повідомила міський голова Васильківської ОТГ Наталія Баласинович у Facebook. Лікарі Васильківської центральної районної лікарні роблять все можливе, щоб врятувати її життя.

Журналіст «Погляду» спілкувався з Володимиром у лютому - ще до того, як він підхопив коронавірус. Це був енергійний, життєрадісний, віруючий у Бога чоловік, який разом із дружиною мав 13 дітей: 5 спільних та 8 прийомних. Двоє з них – син і донька – вже повнолітні та проживають окремо.

Фото: Володимир Родіков/Facebook

Разом із дружиною він утримував дитячий будинок сімейного типу. Рік тому до них переїхала дівчинка з Васильківського району. Найменшому названому сину наразі 9 років, найстаршому – 15 років.

Усі, хто знав Володимира, кажуть, що він був дуже світлою людиною з великим серцем, люблячим батьком і чоловіком, справжнім патріотом України.

У 2014 році він разом із дружиною та дітьми виїхав з окупованої території України (Макіївки). У 2017 році родина оселилася у Київській області у с. Липовий Скиток.

22 квітня Володимиру Родікову мало б виповнитися 45 років.

Як бачимо, коронавірус не жаліє нікого. Цей невидимий ворог продовжує забирати життя людей по всьому світу.

В Україні, за даними МОЗ, через несприятливу епідеміологічну ситуацію станом на 22 березня м. Київ, а також Житомирську, Закарпатську, Івано-Франківську, Київську, Одеську, Сумську, Чернівецьку області віднесено до "червоної" зони:

Через високий рівень захворюваності на COVID-19 на Київщині 21 березня почався жорсткий карантин.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу - переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина - Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.