Новини
Україна
Новини Київської області
Київщина-суспільство

За останню добу ситуація з електропостачанням у Київській області покращилася, – Кулеба

Проте дефіцит електроенергії в регіоні все ще складає близько 50%.

За останню добу ситуація з електропостачанням у Київській області покращилася, – Кулеба - зображення

За останню добу ситуація з електропостачанням у Київській області покращилася. Про це заявив голова КОВА Олексій Кулеба в п'ятницю, 23 грудня.

"Нещодавно ухвалене рішення Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій поступово впроваджується, і за останню добу ситуація з електропостачанням в регіоні стала краще", –

голова КОВА Олексій Кулеба

За словами очільника пристоличного регіону, наразі в Білій Церкві, Василькові, Фастові енергетикам вдалося вийти на графік вимкнень 4/4. Також подібний графік й у Вишгородському районі.

Проте в Бучанському, Броварському та частково Бориспільському районах ситуація все ще залишається складною. Через масштабні пошкодження світло подається на 2-4 години, вимикається на 6-10 годин. 

Зазначається, що дефіцит електроенергії на Київщині наразі складає близько 50%, тому відновлювальні роботи на пошкоджених енергетичних мережах тривають без перерви та цілодобово. Лікарні, системи водо- і теплопостачання та інші об’єкти критичної інфраструктури заживлені пріоритетно.

Нагадаємо, також 23 грудня в Укренерго повідомили, що дефіцит потужності в енергосистемі дещо зменшився, але залишається суттєвим.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.