Новини
Україна
Україна-суспільство

Дефіцит потужності в енергосистемі дещо зменшився, але залишається суттєвим, ‒ Укренерго

До всіх областей доведені ліміти споживання, перевищення яких призводить до застосування аварійних обмежень.

Дефіцит потужності в енергосистемі дещо зменшився, але залишається суттєвим, ‒ Укренерго - зображення

На ранок 23 грудня дефіцит потужності в українській енергосистемі дещо зменшився, але залишається суттєвим. Як зазначають в Укренерго, працюють усі види генерації, натомість енергоблок, який вчора був підключений до енергосистеми, вийшов на номінальну потужність.

До слова, 22 грудня стало відомо, що до мережі підключили ще один з блоків атомних електростанцій.

"Водночас зберігаються певні обмеження у системі передачі електроенергії, спричинені пошкодженнями магістральних мереж російськими атаками. У зв’язку з чим до всіх областей доведені ліміти споживання, перевищення яких призводить до застосування аварійних обмежень", –

Укренерго

В енергетичній компанії наголошують, що ремонти на об’єктах енергетичної інфраструктури тривають цілодобово, але отримані пошкодження складні та масштабні, тому їх відновлення вимагає значного часу.

Як повідомлялося раніше, Україна стабілізує енергосистему до літа. Але за умови відсутності нових ударів з боку рф.

Нагадаємо, в Україні під час перевірок обленерго зафіксували низку порушень у галузі електроенергетики. Під час першого етапу перевірок в Україні зафіксували 193 порушення у галузі електроенергетики.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.