#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Кримінальні новини

За напад на вагітну жінку злочинця у Києві засудили до 8 років за гратами

15.11.2019 Надiя Проценко 0

38-річного киянина, який навесні цього року напав на жінку на 8-му місяці вагітності і відібрав мобільний телефон, засуджено до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

За напад на вагітну жінку злочинця у Києві засудили до 8 років за гратами

На такому суворому обвинувальному вироку наполягала Київська місцева прокуратура №4, зважаючи на вже існуючу судимість нападника та небезпеку для життя чи здоров’я особи, на яку напали.

Досудове розслідування встановило, що обвинувачений підбіг на вулиці до потерпілої, схопив її за шию та почавши душити. Після чого, продовжуючи утримувати жінку за шию, зловмисник відтягнув її до зелених насаджень. Там потерпіла знепритомніла. Скориставшись безпорадним станом жінки, обвинувачений заволодів її мобільним телефоном.

Дніпровський районний суд м. Києва визнав нападника винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 187 КК України (напад з метою заволодіння чужим майном(розбій), поєднаний із насильством, небезпечним для життя чи здоров’я особи, вчиненого особою, яка раніше вчиняла розбій) та засудив до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

38-річний киянин наразі перебуває під вартою.

За інформацією прес-служби прокуратури міста Києва