#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Україна
Культура

З'явився сайт присвячений українському режисеру та актору Лесю Курбасу

16.11.2021 1 Бобрик1 Юлія1 0

Там можна дізнатися не лише про життя видатного українця, а й отримати доступ до унікальної інформації.

Скрін openkurbas.org

Музей театрального, музичного та кіномистецтва України запустив науково-освітню онлайн-платформу присвячену Лесю Курбасу.

На сайті кожен охочий може ознайомитися з життям і творчості українського режисера та актора, а також отримати доступ до оцифрованих музейних експонатів із колекції Музею театрального, музичного та кіномистецтва України та книг із бібліотеки Леся Курбаса.

Також на науково-освітній платформі можна прочитати статті науковців, театрознавців, мистецтвознавців й культурологів та переглянути 10 відеолекцій, що розповідають про життя і творчість Леся Курбаса.

Нагадаємо, цьогоріч виповнилось 125 років від дня народження української історикині Надії Суровцової, яка ще за життя стала жінкою-легендою.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.