Суспільство
Україна-суспільство
Російсько-Українська війна

З початку війни в Україні загинули 352 дитини

Ще понад 657 отримали поранення різного ступеню тяжкості.

З початку війни в Україні загинули 352 дитини - зображення

Станом на 15 липня в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії російської федерації постраждали більше 1009 дітей. За офіційною інформацією Офісу Генпрокурра, 352 дитини загинуло та понад 657 отримали поранення різного ступеню тяжкості.

"Найбільше постраждало дітей у Донецькій області – 352, Харківській – 191, Київській – 116, Чернігівській – 68, Луганській – 61, Миколаївській – 53, Херсонській – 52, Запорізькій – 31", -

Офіс Генпрокурора

Найімовірніше, ці цифри не остаточні, оскільки триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях.

Крім того, повдіомляється, що через бомбардування та обстріли збройними силами РФ пошкоджено 2126 закладів освіти. З них 216 зруйновано повністю.

Нагадаємо, 14 липня російські війська ракетами вдарили по центру Вінниці. Зокрема, повідомлялося, що три російські ракети поцілили в будівлю з офісними приміщеннями. Від ударів постраждали розташовані неподалік житлові будинки. Згодомо стало відомо, що внаслідок ракетного удару по Вінниці 23 загиблих, зокрема трьох дітей.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.