З феєрверком і флешмобом: 35-річчя Васильківського ліцею «Успіх»
За 35 років Васильківська загальноосвітня школа №3 пройшла довгий шлях становлення, щоб з гордістю змінити свою назву на Васильківський академічний ліцей «Успіх», в якому цьогоріч за шкільні парти сяде найбільша кількість першокласників у місті Васильків – 125.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/000DSC_2660-2000x1043.jpg)
2 вересня лунав перший дзвоник як для першачків, так і для всіх 1225 учнів ліцею «Успіх». Усі вони зібралися на шкільному стадіоні, щоб взяти участь у святкуванні 35-річчя рідної школи.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/000DSC_2669-2000x1140.jpg)
На ювілейне свято були запрошені й перші школярі новозбудованої школи №3, які у 1984 році вперше переступили її поріг. Тоді це були маленькі хлопчики та дівчатка, а сьогодні – сформовані особистості, громадяни України, батьки і, можливо, дехто навіть дідусі та бабусі.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/000DSC_2582-1-2000x1339.jpg)
«Ми всі – одна велика родина, а школа – наша мати, – зазначила у вітальному слові директорка ліцею «Успіх» Валентина Сережка. – Ювілей школи – це не тільки історична віха, а й ніби кордон, що дає можливість оцінити пройдений шлях, згадати добрим словом тих, хто присвятив своє життя, свій педагогічний талант рідній школі. Без вірності своїй справі немає справжнього педагога».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/000DSC_2631-2000x1539.jpg)
Пригадали на святі ветеранів школи, вчителів, які частинку своєї душі віддали школі. Кращих вчителів нагородили грамотами.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/000DSC_2628-2000x1557.jpg)
До слова запросили колишню очільницю школи №3, яка 22 роки дбала про її успішне функціонування та розвиток, – Марію Станіславівну Гайдучак – почесного громадянина м. Васильків, Заслуженого вчителя України.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/000DSC_2636-2000x1401.jpg)
«Свій початок школа взяла з поглибленого вивчення математики і йшла курсом, спрямованим на глибокі знання учнів та високу майстерність вчителя, – наголосила Марія Станіславівна. – Саме ця база дала змогу школі стати кращим закладом Київщини, отримати новий статус – академічного ліцею «Успіх»».
Під час ювілейної лінійки учні ліцею взяли участь у святковому флешмобі.
З побажаннями миру для нашої країни у небо випустили білих голубів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/000DSC_2663-2000x1339.jpg)
На завершення заходу пролунав дзвоник від нинішніх та перших першокласників закладу.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/00DSC_2681-1-2000x1333.jpg)
Справжньою окрасою ювілейної зустрічі став святковий феєрверк.