Юний білоцерківський шахіст здобув «золото» на міжнародному турнірі у Румунії
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/77226908_2554380531349761_74264382594351104_o.jpg)
Учень відділення шахів ДЮСШ «Юність» Федір Дишлюк виборов золоту нагороду на міжнародному шаховому турнірі Cupa Satori Art Slobozia (Румунія), який проходив з 16 до 17 листопада цього року.
Про це повідомили у Білоцерківській міській раді.
Цього року шаховому клубу в румунській Слобозії виповнилося 25 років. До цього ювілею і були приурочені шахові змагання, які зібрали 285 шахістів з Болгарії, Росії, України і багатьох міст Румунії.
Змагання проходили в шести турнірах, які ділили гравців за віком і міжнародним рейтингом. Гра проходила за класикою, і для багатьох хлопців було складно витримати по три тури на день.
Дуже гідну гру в цьому турнірі показав Федір Дишлюк, який став абсолютним чемпіоном (!) в своїй віковій категорії з результатом 5,5 очок з 6.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/78843157_2554380928016388_8809463122256461824_o.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/3.jpg)
Поїздка була складною, але Федір отримав багато яскравих вражень від турніру, а головне – неоціненний досвід змагання на міжнародному турнірі із серйозними суперниками.
Вітаємо білоцерківського чемпіона та його тренерів із заслуженою перемогою!
Фото - Білоцерківська міська рада.