Новини
Вишгород
Культура

Юні вокалісти з Вишгородщини перемогли на конкурсі у Чехії


Вихованці зразкової вокальної студії «Візерунок» здобули немало призових місць на співочих змаганнях.

Вишгородський районний центр художньої творчості «Дивосвіт» пишається успіхами юних вокалістів.

На міжнародному конкурсі JISKRA 2020 (Чехія) І місце отримав ансамбль старшої групи зразкової вокальної студії «Візерунок» за пісню «Лови момент». Також ІІІ місце з піснею «Школа» на цьому ж фестивалі у своїй віковій категорії посіла середня група колективу.

У «Дивосвіті»  розповідають, що в активі юних вокалістів та керівника студії Тетяни Литвин – ще низка перемог, підтверджених дипломами. Зокрема, дві бронзові нагороди, тобто ІІІ місця, отримали обидві групи «Візерунків» на регіональному етапі всеукраїнського відкритого фестивалю закладів позашкільної освіти України «Територія творчості».

А нині – «Візерунки» очікують результатів участі у дистанційному міжнародному конкурсі-фестивалі мистецтв «Палаюча зірка».

«Участь у вокальних змаганнях різного рівня – від обласних до міжнародних – наші вокалісти нині беруть дистанційно. Записані вокальні номери, відіслані на різні конкурси, отримані різні місця. Різні, але завжди – призові і це надзвичайно тішить!» - зазначають у «Дивосвіті».

Як повідомляв «Погляд», у вишгородській гімназії «Інтелект» відбулася презентація книги творчих робіт учнів та вчителів «Жили – були собі слова…».

Фото з facebook-сторінки «Дивосвіту»