Юні обухівські кікбоксери полетіли на Чемпіонат світу до Ірландії
15 жовтня два спортсмена клубу "Обухівські тигри" разом із тренером у складі збірної команди України, вирушили до міста Корк, що в Ірландії на Чемпіонат світу з кікбоксингу ISKA.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/73009193_1285405208309022_6003771462652002304_n.jpg)
Максим Коваленко та Лев Качан намагатимуться гідно представити Україну та рідну Обухівщину на Чемпіонаті світу в Ірландії. Своїх вихованців закордоном супроводжує тренер Віталій Потебенько.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/72320682_1284498921732984_7173400566133948416_n.jpg)
Наразі юні обухівські тигри вже пройшли зважування на Чемпіонаті світу з кікбоксингу ISKA 2019.
Сподіваємося, що юні обухівські спортсмени порадують своїх земляків яскравою перемогою на змаганнях в Ірландії.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/72788513_1284747485041461_7661120078556954624_n.jpg)