Юні борці з Миронівки - бронзові призери міжнародного турніру
В Стрию відбувся ХХ-й Відкритий всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби серед юнаків та кадетів "Кубок Довбуша".
Змагання зібрали близько 300 юних борців - 34 команди з України та 13 команд з Європи. На килим вийшли борці зі Словачччини, Угорщини, Румунії, Молдови, Придністров‘я та Білорусі.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/72193950_527908567997616_1756392825198477312_n.jpg)
Бронзовими призерами ХІІ Мiжнародного турнiру "Кубок Довбуша" в Стрию стали миронівчани Артем Ковальов (32 кг) та Євгенiй Волощенко (38 кг).
"Вітаємо юних спортсменів та тренерів Олега Орлюка та Вадима Дригу з високими здобутками, а Миронівська міськрада й надалі підтримуватиме розвиток спорту у рідному місті та об’єднаних селах", - йдеться на сторінці міської ради.