Юна фастівчанка здобула І місце на всеукраїнському фестивалі-конкурсі
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/96375149_659050751307255_4844629625629835264_o.jpg)
Попри карантин, нещодавно, 2 травня 2020 року у м. Кропивницькому відбувся 22-й Всеукраїнський конкурс-фестиваль "Українська естафета творчості", в якому взяли участь і юні фастівчани – вихованці музичної школи міста.
Про це повідомляє Фастівська дитяча музична школа.
Фастівські діти гідно представили місто: учениця музичної школи Фастова Злата Підвальна отримала на фестивалі І місце за виконання музичного твору на фортепіано.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/I-mistse.jpg)
Вітаємо юну фастівську зірочку та її викладачку Ларису Гуркіну!
Фото - Фастівська дитяча музична школа.