Юлія Паєвська "Тайра": Роль музеїв у історичній пам'яті про війну з росією
![Юлія Паєвська Юлія Паєвська](/storage/resized/lg/news/97b7ea7c-b79b-4a35-ab3a-bd7ec69fe042/312024628_10160037076486166_4981145180706024094_n.jpg)
Мене вразила уже існуюча частина експозиції тонким відчуттям часу, емоційним, дуже сучасним рішенням інтер'єрних композицій, вишуканим насиченням дизайну, збіркою речей і артефактів що мають надважливе значення для нащадків.
![Юлія Паєвська Юлія Паєвська](/storage/resized/lg/news/97b7ea7c-b79b-4a35-ab3a-bd7ec69fe042/312236288_10160037076396166_3284697471357616182_n.jpg)
Народ, що не пам'ятає своєї історії не готовий зустріти своє майбутнє, самє тому ворог великі сили і ресурси втрачає саме на фальшування історії як минулого так і сучасності. Але скільки не називай темряву світлом - сенс явищ від того не зміниться.
Дякую за неймовірну роботу в умовах военного стану усім працівникам музею, і особисто Юрію Костянтиновичу Савчуку - директору музею. Ваш вклад в майбутнє безцінний.
![Юлія Паєвська Юлія Паєвська](/storage/resized/lg/news/97b7ea7c-b79b-4a35-ab3a-bd7ec69fe042/312002922_10160037076356166_4687718907688802_n.jpg)
Першоджерело за посиланням.
На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".
Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.
Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.