Блоги

Юлія Паєвська "Тайра": Роль музеїв у історичній пам'яті про війну з росією

11.11.2022
Вчора передала кілька особистих речей пов'язаних з підрозділом "Ангелами Тайри" до Національного музею історії України у Другій світовій війні, що їх планують використати в майбутній експозиціі присвяченій боротьбі нашого народу проти росії.

Юлія Паєвська

Мене вразила уже існуюча частина експозиції тонким відчуттям часу, емоційним, дуже сучасним рішенням інтер'єрних композицій, вишуканим насиченням дизайну, збіркою речей і артефактів що мають надважливе значення для нащадків.

Юлія Паєвська

Народ, що не пам'ятає своєї історії не готовий зустріти своє майбутнє, самє тому ворог великі сили і ресурси втрачає саме на фальшування історії як минулого так і сучасності. Але скільки не називай темряву світлом - сенс явищ від того не зміниться.

Дякую за неймовірну роботу в умовах военного стану усім працівникам музею, і особисто Юрію Костянтиновичу Савчуку - директору музею. Ваш вклад в майбутнє безцінний.

Юлія Паєвська

Першоджерело за посиланням.

На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!

Юлія Паєвська

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.