Технології
Україна-суспільство

YouTube запустить в Україні Shorts Fund: що відомо

Сервіс дозволяє знімати короткі відео на смартфон і одразу публікувати їх, а вже з грудня автори таких відеороликів, зможуть монетизувати свій контент.

YouTube запустить в Україні Shorts Fund: що відомо - зображення
Фото: pixabay

Про це повідомив очільник Міністерства цифрової трансформації Михайло Федоров в офіційному телеграм-каналі Мінцифри.

У вересні цього року міністр провів зустріч з топменеджментом Google у Вашингтоні. Одним із питань, яке обговорили на зустрічі, було включення України в програму Фонду YouTube Shorts.

Отже, з грудня українські контент-мейкери зможуть отримати фінансування за короткі відео, які стануть популярними в соціальній мережі.

Щоб взяти участь у програмі YouTube Shorts Fund, автори повинні відповідати наступним критеріям:

  • за останні 180 днів на каналі має бути завантажене хоча б одне коротке відео, яке відповідає вимогам;

  • дотримуватися правил спільноти, вимог щодо авторського права та правил щодо монетизації.

  • відео має бути без водяних знаків чи логотипів сторонніх соціальних мереж. Крім того, на каналі має бути лише оригінальний контент.

  • автор має бути старшими за 18 років, або, у разі якщо авторам від 13 до 17 років, їхні батьки або опікуни повинні прийняти умови отримання бонусу від імені учасника.

У Мінцифри переконані, що запуск YouTube Shorts Fund – це ще один спосіб, щоб монетизувати свій оригінальний контент.

Варто пояснити, що YouTube Shorts є своєрідним аналогом платформи TikTok, він дозволяє знімати яскраві короткі відео на смартфон і одразу публікувати їх.

Як повідомлялося раніше, відеохостинг YouTube оголосив, що припиняє показувати кількість дизлайків під відео аби не провокувати агресію щодо користувачів.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.