Новини
Технології

YouTube закриє кількість дизлайків під роликами

12.11.2021

Відеохостинг оголосив, що припиняє показувати кількість дизлайків під відео аби не провокувати агресію щодо користувачів.

Фото: pixabay.com

Як повідомила пресслужба компанії, після низки експериментів YouTube вирішив приховати кількість негативних оцінок. Компанія заявляє, що ця зміна має на меті вберегти авторів з невеликою аудиторією від атак і знущань, а також сприяти “поважній взаємодії між глядачами та творцями контенту”. Водночас кнопка “Мені не подобається” залишиться.

Зміни будуть впроваджуватися поступово, але торкнуться усіх користувачів. На повне відключення опції буде потрібен деякий час, але робота вже почалася.

Як повідомлялося раніше платформа YouTube представить модель, яка автоматично додаватиме підтеми у відео. Функція поліпшить навігацію у матеріалах блогерів для глядачів.

Раніше стало відомо, що YouTube нагадуватиме найвідданішим фанатам перебування онлайн про необхідність сну. Нова функція доповнює існуюче нагадування платформи «зробіть перерву».

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.