Європейський інвестиційний банк допоможе будувати школу на Вишгородщині
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/0906_YEBRRHotyanivka1.jpg)
Сьогодні, 6 вересня, під час робочої зустрічі було усно погоджено проєкт спорудження нового корпусу навчального закладу в селі Хотянівці
У школу села Хотянівки сьогодні завітали гості: це була делегація у складі головного спеціаліста відділу регіонального розвитку Європейського інвестиційного банку Роя Драйкотта, заступника голови Вишгородської райдержадміністрації Юрія Деркача, головного спеціаліста відділу освіти Вікторії Добровольської, архітектора проєкту Євгенії Неронової.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/0906_YEBRRHotyanivka2.jpg)
«Метою візиту було погодження проєкту будівництва корпусу інклюзивної основної школи з дошкільним навчальним закладом на базі існуючої школи, який переміг в конкурсі на фінансування в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України. Приймала делегацію директор школи Тетяна Яковенко. Після презентації, огляду території та приміщень закладу (деякі з них побудовані ще у 1895 р.) було усно погоджено проєкт. Наступним кроком має стати документальне підтвердження та початок будівельних робіт. За умовами проєкту, навчальний об’єкт має запуститися до 2021 року», повідомила Вишгородська райдержадміністрація. .
ДОВІДКА: Нині у Хотянівській школі навчається 156 дітей, з яких 11 – з особливими потребами, 4 – з родин переселенців, 7 – з родин учасників АТО.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/0906_YEBRRHotyanivka3.jpg)
Фото Вишгородської РДА