Ярослава Стріха: Роль Майдану у боротьбі за честь та гідність українського народу
![Ярослава Стріха: Роль Майдану у боротьбі за честь та гідність українського народу Ярослава Стріха: Роль Майдану у боротьбі за честь та гідність українського народу - зображення](/storage/resized/lg/news/97ce35ad-73ca-41a3-bbc5-20b61f5e8382/9159.png)
Уявляю, скільки всього з того улюбленого, що постало за останні вісім років - книжок, фільмів, музики, інституцій - не постало б, а були б тільки совково-шовіністичні метастази з расєюшкі.
При цьому страшно уявляти, скільки в нас усього надбалося б, якби люди не мусили раз у раз жертвувати своїм часом, здоров'ям і життям у боротьбі з тим самим ненаситним ворогом, а могли просто робити своє у своїх різних сферах. Але що ж, колись виборемо і такі часи.
Загалом, цього року особливо гостро відчувається невідплатний борг перед усіма, хто страшною ціною купив нам цей шанс іще поборотися, вихопивши тоді нас усіх з лап уже близького небуття.
![Ярослава Стріха: Роль Майдану у боротьбі за честь та гідність українського народу Ярослава Стріха: Роль Майдану у боротьбі за честь та гідність українського народу - зображення](/storage/resized/lg/news/97ce35ad-73ca-41a3-bbc5-20b61f5e8382/316406498_10160420190879889_6623397417509707220_n.jpg)
Це моє улюблене фото з Майдану, ця старша пані з саморобними плакатами була на Майдані чи не щоночі - і от нагадувала важливе.
Спасибі всім тим, завдяки кому Майдан втримався, й Україна отримала змогу ще поборотися за майбутнє.
Першоджерело за посиланням.
На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".
Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.
Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!
Раніше ми повідомляли, про день Гідності та Свободи: Володимир та Олена Зеленські вшанували пам’ять загиблих.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.