#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Світ-суспільство
За кордоном

Японія висловила протест КНДР через ракетні випробування

28.01.2022
Пхеньян з початку цього року провів уже шість ракетних запусків.

Японія висловила протест КНДР через ракетні випробування - зображення

Японська влада заявила протест Північній Кореї через пуски ракет. Позицію офіційного Токіо було доведено до Пхеньяну дипломатичними каналами в Пекіні, повідомляє телерадіокомпанія NHK.

Нагадаємо, що 27 січня КНДР здійснила запуск двох ракет. Снаряди піднялися у повітря зі східного узбережжя Північної Кореї та впали в акваторії Японського моря за межами виняткової економічної зони Японії. Збитків повітряним і морським судам острівної держави завдано не було.

Експерти японського оборонного відомства вважають, що це були балістичні ракети малої дальності. Вони пролетіли низькою траєкторією і подолали відстань близько 190 кілометрів. Фахівці продовжують аналізувати інформацію, що надходить.

За словами міністра оборони Японії Нобуо Кісі, дії Пхеньяну суперечать резолюціям ООН. За його словами, Пхеньян з початку цього року провів уже шість ракетних пусків. Зокрема, раніше повідомлялося, що Північна Корея запустила у бік Японського моря, ймовірно, дві балістичні ракети. Натомість перший запуск в цьому році Північна Корея здійснила 5 січня. Відомо, що запущена КНДР ракета впала за межами виняткової економічної зони Японії, а також що це була "гіперзвукова ракета". Крім того, минулого тижня КНДР підтвердила, що випробувала тактичні керовані ракети.

До слова, в січні США запропонували ООН ввести нові санкції проти КНДР після ракетних випробувань.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.