Новини
Суспільство
За кордоном

Північна Корея запустила ракету в бік Японії

Японія з’ясовує, чи завдало це яку-небудь шкоду, збройні сили Південної Кореї перебувають у стані готовності, а КНДР обіцяє й надалі зміцнювати свій військовий потенціал.

Північна Корея запустила ракету в бік Японії - зображення

Сьогодні вранці, 5 січня, Північна Корея запустила балістичну ракету в бік Японського моря. Через деякий час у мережі з’явилися перші подробиці того, що сталося.

Зокрема, про запуск Північною Кореєю ракети повідомило агентство Yonhap.

За попередніми даними, ракета впала поза межами виняткової економічної зони Японії. Втім, Міністерство оборони Японії з’ясовує, чи завдали будь-якої шкоди японським рибальським судам, що знаходяться в районі падіння ракети, а рибалок в тих районах просить бути обережними та не підпливати близько до уламків ракети.

До речі, востаннє КНДР проводила ракетні випробування у жовтні минулого року. Тоді вона також здійснила запуск нової балістичної ракети. Варто зауважити, що наразі ця азіатська країна перебуває під санкціями США та ООН через свою ракетну та ядерну програму і майже повністю ізольована на світовій арені. Натомість лідер КНДР Кім Чен Ин пообіцяв на зборах правлячої партії, що країна продовжить зміцнювати свій військовий потенціал.

Наразі також відомо, що збройні сили Південної Кореї перебувають у стані готовності, зокрема, вони готові до можливого додаткового запуску і водночас у тісній співпраці зі Сполученими Штатами уважно стежать за розвитком подій.

Нагадаємо, днями "ядерна п'ятірка" заявила про недопущення гонки озброєнь. Також нещодавно стало відомо, що з Ірану стягнуть $107 млн компенсації за збитий літак МАУ.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.