Ялинку на Контрактовій площі у Києві прикрасять опішнянською керамікою
Цьогоріч головну ялинку столиці встановлять на Софіївській площі, яку прикрасять яскравою ілюмінацією червоного, зеленого і золотого кольорів. Ще одне новорічне дерево буде встановлене у Києві на Контрактовій площі, для прикрашання якого було обрано керамічні прикраси зі столиці гончарства на Полтавщині – Опішні.
![Ялинку на Контрактовій площі у Києві прикрасять опішнянською керамікою](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/74604718_428326127865560_6726413922250784768_n.jpg)
Про це повідомляється на фейсбук-сторінці «Опішня туристична».
«Ця культурна спадщина є джерелом натхнення для багатьох українців. Ялинка буде прикрашена іграшками у традиційних формах опішнянської кераміки. Для гостей готують затишне зимове містечко в етностилі, фотозони із яскравими арт-об'єктами у вигляді горщиків, глечиків, чаш, куманців і бочечок», – йдеться у повідомленні.
Ялинку всі бажаючі зможуть побачити з 14 грудня по 19 січня.
Фото: kiev-company.in.ua