Яків Михалко з Броварів святкує 100-літній ювілей
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/62462073_312048243040210_1455017237780889600_n.jpg)
11 червня, вітання з нагоди 100-літнього ювілею приймає на свою адресу броварчанин Яків Семенович Михалко.
Далеко не кожній людині вдається подолати столітній рубіж, а Яків Семенович залишається при цьому самостійним, енергійним, зі світлою душею і добрим серцем.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/64256682_312047816373586_8084799236299816960_n.jpg)
Привітати ювіляра завітав і міський голова Броварів Ігор Сапожко.
Нелегке життя довелося прожити чоловікові. Він знає про дві війни не з чиїхось переказів. Яків Семенович гідно пройшов увесь тернистий шлях Фінської та Другої світової війни, брав участь у бойових діях на найнебезпечніших ділянках фронту, звільняв від нацистів Польщу та Чехословаччину.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/62348552_312047896373578_2285422119053426688_n.jpg)
За ратний подвиг нагороджений багатьма орденами, медалями та іншими відзнаками.
У мирний час Яків Семенович працював у Літківському ліспромхозі. У його житті були радість і сум, кохання, і втрати. Але й сьогодні можна позаздрити оптимізму, мудрості та добропорядності нашого земляка, інформує сторінка Броварської міської ради.
Фото зі сторінки Броварської міської ради