#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Довкілля
Здоров'я
Повітря

Як спека впливає на столицю

17.06.2019 Косянчук Інна 0

Рятувальники попереджають про метеорологічні умови високого рівня забруднення повітря у  Києві до 18 червня

Початок неймовірної спеки позначився не лише на самопочутті людей, а й на довкіллі: з 8 червня у Києві спостерігаються метеорологічні умови, що сприяють накопиченню та утриманню шкідливих домішок у приземному шарі повітря. Про це повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

Також рятувальники зауважують, що упродовж 12 - 13 червня, за даними постів спостереження Центральної геофізичної обсерваторії ім. Бориса Срезневського, рівень забруднення діоксидом азоту досяг переважно 5 - 6 середньодобових гранично-допустимих концентрацій в районах вулиці Скляренка, Оболонського проспекту, Бессарабської та Деміївської площ.

І така ситуація триватиме до завтра. Бо ж саме спекотний характер погоди, поле підвищенного тиску, слабкий вітер у приземному шарі, нічні приземні інверсії, за за прогнозом Гідрометцентру та рівень забруднення (тенденція до подальшого зростання) будуть у Києві до 18 червня.

Фото з відкритих інтернет-ресурсів