#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Ірпінь
Культура
Київщина-суспільство

Виставка портретів художника Владислава Задворського в Ірпені

04.11.2020 0 Погляд

3 листопада в Ірпінській центральній міській бібліотеці відкрили восьму персональну виставку картин художника з Ірпеня Владислава Задворського «Портрети сучасників».

Про цю подію у культурному житті міста повідомляється на сторінці бібліотеки у мережі Фейсбук.

Зазначається, що шанувальники творчості молодого художника оглянули представлені полотна, привітали автора та побажали йому подальших творчих успіхів.

На полотнах митець намагається за допомогою різних художніх засобів відобразити риси характеру людини, передати її настрій, світовідчуття.

І це не лише майстерно підібрані барви, гра світла й тіней, а й створення своєрідного антуражу – одяг героїчної козацької епохи та зброя, пейзажний чи інший фон, що додає певного колориту.

З одним із портретів художника навіть пов’язана дійсно містична історія. Про це розповідається на сторінці Ірпінського історико-краєзнавчого музею у Фейсбуці.

Ірпінська поетеса, бард та художниця Вікторія Козак, відвідала у музеї виставку живопису Задворського «Творчий шлях».

Коли вийшла на вулицю, то на площі зустріла одного чоловіка і сказала йому, що бачила його портрет.

Той зайшов до музею і був вражений. Здавалося, що на полотні він, лише дещо молодший.

Але це був портрет Романа, друга Задворського. Раптом виявилося, що у цього відвідувача – таке ж ім’я.

Про художника Задворського він до цього часу не чув і, звісно, митцю не позував.

Головний зберігач фондів музею Лариса Юхименко сфотографувала відвідувача Романа з портретом Романа на тлі автопортрета Задворського.