#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Вишгород
Культура

Виставка антикварних іграшок у Вишгороді

02.10.2020 Косянчук Інна 0

До Дня людини похилого віку Вишгородська районна організація товариства Червоного хреста України організувала ностальгічний захід «Часи пам'яті».

Фото Вишгородської РОТЧХ

Співробітники Вишгородської районної організації товариства Червоного хреста (РОТЧХ) у День людини похилого віку вирішили нагадати своїм підопічним, якими були іграшки у часи їхньої молодості.

На виставці антикварних іграшок «Часи пам’яті», яка була розгорнута на подвір'ї Вишгородської РОТЧХ, були представлені сім фарфорових ляльок 60-70 рр. Відвідувачі виставки могли переконатися, що це справжні витвори мистецтва, індивідуальна робота, яка викликає захоплення.

Фото Вишгородської РОТЧХ

Про це розповіла «Погляду» керівник Вишгородської РОТЧХ Світлана Рулевська. Вона зауважила, що всі ці експонати червонохрестівцям віддали на склад «Щедра поличка»,  куди зазвичай небайдужі люди приносять речі, якими вже не користуються, а підопічні РОТЧХ тут можуть взяти те, чого потребують.

Фото Вишгородської РОТЧХ

Доповнили виставку шовкові вишиті серветки з мереживом, німецький механічний годинник, керамічний посуд – всі ці речі також зі «Щедрої полички». Як розповіла Світлана Рулевська, червонохрестівці не лише влаштували стареньким ностальгічну «зустріч» з милими дрібничками, які супроводжували їхню молодість, а й прогостили відвідувачів виставки смаколиками.

Фото Вишгородської РОТЧХ

Як повідомляв «Погляд», в Україні з’явиться віртуальний музей старожитностей «Відкрита скриня».