Вишневе та Крюківщина: міська рада ухвалила рішення про ОТГ
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/76dhkj-2000x621.jpg)
На останні 34 сесії Вишнівської міської ради, що відбулася 11 липня, депутати прийняли рішення об'єднати територіальні громади Вишневого та Крюківщини в єдину ОТГ згідно Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад".
Тепер голова Вишневого Ілля Діков має звернутися до Київської обласної державної адміністрації (КОДА), а та зі свого боку до ЦВК для прийнята нею рішення про призначення перших виборів депутатів Вишнівської міської об'єднаної територіальної громади та міського голови. Також має бути проведено низка заходів, а саме:
- проведення розрахунків обсягу доходів та видатків майбутньої ОТГ;
- моніторинг закладів, що утримуються за рахунок бюджету органів місцевого самоврядування;
- здійснити моніторинг майна, активів та зобов'язань ОТГ;
- перспективний план розвитку напрямків освіти, культури, здоров'я, соціального захисту, житлово-комунального господарства;
- тощо.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/XXXIX-8-003-1.jpg)