Вишгородці спілкувались із знаменитим істориком Володимиром Сергійчуком
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/1018_Sergijchuk_osn.jpg)
Районна бібліотека ще й отримала в дарунок комплект книг автора.
Сьогодні, 18 жовтня, співробітники й читачі Вишгородської центральної районної бібліотеки мали можливість поспілкуватися Володимиром Сергійчуком – українським істориком, письменником, професором.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/1018_Sergijchuk_glyadachi.jpg)
«Володимир Іванович – автор численних книг та публікацій у періодиці, досліджує проблеми історії України, зокрема українського козацтва, розселення українців у світі, національних меншин в Україні, діяльності ОУН-УПА, внесок українців у розвиток світової науки і культури. На зустріч були запрошені бібліотечні працівники системи та усі бажаючі. Творча зустріч мала успіх у гостей завдяки невимушеності, доброзичливості атмосфери та неформальному спілкуванню», повідомляє Вишгородська центральна районна бібліотека.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/1018_Sergijchuk_Vikovan.jpg)
Втім, спілкування з Володимиром Сергійчуком можна продовжити у його роботах – бібліотека отримала в дарунок комплект книг автора.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/1018_Sergijchuk_rozp.jpg)
Фото: Вишгородська районна бібліотека