Вишгородський фестиваль родинної пісні перетворюється на обласний
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/1202_fest4.jpg)
Серед понад 20 учасників Гран-прі змагань виборов родинний дует з Баришівки
Родинні пісенні колективи охоче відгукнулися на заклик узяти участь у ІІІ Вишгородському відкритому фестивалі родинної пісні "Мелодії рідного дому", який відбувся цими вихідними. У фестивалі зорганізованому Вишгородською міською радою та Вишгородським центром творчості «Джерело» за підтримки ВГО «Молода країна» та Андрія Пещеріна, взяли участь понад 20 родин, і не лише з Вишгорода і Вишгородського району, а й з інших районів Київщини.
Це було справді емоційне пісенне свято. «Фестиваль об'єднав більше 20 сімей, які вражали своїми вокальними здібностями членів журі», повідомляє ВМЦ ХЕТУМ "Джерело".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/1202_Fest_Peshh_brazh.jpg)
Творчі роботи сімейних колективів оцінювало журі, у складі якого були професійні митці – солістка Національної філармонії Тетяна Школьна, - солістка оркестру Головного управління Національної гвардії України Олена Єрсак-Касенич, Віктор Туринський - музикант, творчий шлях, якого проходить з великою кількістю творчих колективів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/1202_Fest1-1.jpg)
Переможцем фестивалю став родинний дует з Баришівки -- Старчак Оксана та син Старчак Ілля. Які вибороли Гран-прі.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/1202_Fest2.jpg)
Загалом переможних номінацій було немало. Перші місця здобули: серед молодшої вікової категорії родинний дует сестер Тамазенко Маші та Бахматової Варі; подружжя з Гути Межигірської Порохня Віра Борисівна та Порохня Василь Володимирович (невдовзі будуть святкувати 50 років подружнього ювілею); серед дорослих дуетів фольк-дует "Ветер"; бабусі з народного ансамблю "Новопетрівчанка" з онуками. Друге місце посіли: серед дитячої вікової категорії дует братика та сестрички Рубан Гордій та Рубан Орися ( Вишгород); дует мами та доньки Гриценко Ольга та Борова Любов (Воропаїв); родинний дует сестри та брата Грищенко Іра та Грищенко Богдан; Мілецька Мар'яна та Станішевська Маргарита. На третьому місці - дует бабусі та онуки Решетняк Любові та Момоток Мирославки ( Вишгород); родине тріо Цуканових сестри Ірина, Вікторія та Анна.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/1202_Fest3-1.jpg)
Втім, головним призом були чудові емоції й можливість продемонструвати свою творчість.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/1202_fest_rul.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/1202_Dzherelo.jpg)
Фото з соцмереж