#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Анонси
Вишгород
Здоров'я
Київщина-суспільство

Вишгородську райлікарню відремонтують у межах проєкту «Велике будівництво»

13.08.2020 0 Косянчук Інна 0

На 17 серпня заплановано початок капітальних ремонтних робіт у приймальному відділенні на площі 1000 кв. м, на які виділяється 9,1 млн грн.  

Фото з Фейсбук-сторінки Вишгородської РДА

«Наш заклад охорони здоров'я одним із перших виконує поставлені завдання щодо реалізації проєкту з капітального ремонту приймального відділення, це і виготовлення проєктно-кошторисної документації, отримання експертних звітів, спеціальних висновків, так як у приймальному відділенні заплановано рентген-кабінет та кабінет комп'ютерної томографії, проходження тендерних процедур тощо», - зауважує Вишгородська РДА.

І повідомляє, що початок ремонтних робіт заплановано на 17 серпня, а завершення – на 12 жовтня цього року. Вартість проєкту складає 9,1 млн грн, обсяг капітальних ремонтних робіт -1000 кв. м. Проєкт відповідає вимогам затвердженого зразка сучасного приймального відділення.

Фінансуватиметься проєкт коштом держбюджету, а також районного бюджету. Вишгородська РДА запевняє, що за дотримання усіх норм, умов та планів робіт уже в жовтні в лікарні функціонуватиме оновлене сучасне приймальне відділення.  

Як повідомляв «Погляд», 12 серпня було презентовано проєкт Київської обхідної дороги.