#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Вишгород

Вишгородському перевізнику невідомі порізали шини та погрожували зброєю

15.06.2018 Наталія Проценко 0

Нещодавно у Вишгороді стався збройний напад на підприємство офіційного перевізника “Авто-Лайн”. За словами директора компанії Олександра Балуєва, це сталося о 5.15-20 ранку 11 червня. У цей час водії на території автопарку проходили медичну перевірку перед виходом на рейси.

Мені зателефонував механік підприємства, що група невідомих увірвалася на територію. За допомогу ножів, схожих на мачете, порізали колеса автобусів. Тут постраждало на території три транспортних засоби. Порізали на кожному по два колеса. Така ж ситуація через дві години відбулася біля станції метро “Героїв Дніпра” на зупинці”.

За словами керівника підприємства, водії намагалися вигнати злочинців. Але на них молодики у чорному направили зброю. Один із водіїв Сергій Мазий став свідком правопорушення. “Зранку на територію автопарку забігло близько десяти осіб в чорних футболках і кепках. Направили в нашу сторону предмет, схожий на пістолет”.

Тому співробітники підприємства відступили і викликали поліцію. Правоохоронними органами був зареєстрований факт злочину.

[caption id="attachment_8616" align="alignnone" width="720"] Фото - Рідне місто - Вишгород[/caption]

Причина, чому вони так зробили, нам поки не відомо. Поки є інформація про трьох осіб, вони місцеві жителі і входять у громадський корпус. Щось їм не сподобалося і виник конфлікт”, — розповів начальник Вишгородського відділу поліції Олександр Дудник.

Директор “Авто-Лайн” стверджує, такі неприємні ситуації відбувалися і раніше.Перед цим інцидентом півтора тижні тому було побите скло автобусів. Це сталося на Героїв Дніпра. Нікого не впіймали, вони втекли”.

За словами Олександра Балуєва, це все пов’язано з нелегальними маршрутами, що працюють у місті. Також нещодавно зайшов новий перевізник.

Того дня 11 червня я їхав в Нацполіцію. Їхав через центр Вишгорода. Перед адміністрацією стояло близько 15 автобусів з вивісками ТОВ “Європастранс” без номера маршруту. Напрямок — Київ-Вишгород. Тобто нове підприємство зайшло на маршрут”, запевняє директор “Авто-Лайн”.

У міській раді розповіли, що вже більше місяця працює підприємство“Європастранс” на маршруті сполученням місто Вишгород — станція метро “Героїв Дніпра” через “Почайну”.

Це тимчасовий маршрут. Протягом цього часу вивчається пасажиропотік. Ці дані візьмуть за основу при проведенні конкурсу обласною адміністрацією. Після цього буде визначено офіційного перевізника, який буде обслуговувати цей маршрут”, — повідомив заступник Вишгородського міського голови Трохим Іванов.

Через тиждень адміністрацією буде визначено, чи достатньо зібраної інформації для проведення конкурсу. Можливо випробувальний термін буде продовжено.