Вишгородщина та місто і гміна Моравіца підписали угоду про співпрацю
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/0927_Vyshgorod_rajrada.jpg)
Співробітництво між адмінодиницями України та Польщі передбачає обмін досвідом органів місцевого самоврядування, реалізацію спільних заходів, налагодження зв’язків між громадами
У Вишгородському районі – зарубіжні гості. 26-28 вересня сюди завітала відвідує делегація Гміни Моравіца (Келецького повіту, Свєнтокшиського воєводства, Польща). З метою налагодження зв’язків у багатьох галузях та зміцнення дружніх відносин, у межах візиту була підписана Угода про співпрацю. Від Вишгородського району її підписав голова Вишгородської районної ради Ростислав Кириченко, а від Міста і Гміни Моравіца – Бургомістр Гміни Маріан Бурас.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/0927_Vyshgorod_rajrada2.jpg)
«Ця Угода передбачає обмін досвідом органів місцевого самоврядування у сфері охорони здоров’я; організацію та реалізацію спільних міжнародних молодіжних, культурних, наукових, спортивних, туристичних та інформаційних заходів; написання спільних грантових програм; налагодження зв’язків між громадами, які сприятимуть зміцненню дружніх стосунків. На підписання Угоди були запрошені: депутатський корпус Вишгородської районної ради, партнери Вишгородської районної ради Міжнародна громадська організація «Україна-Польща-Німеччина» в особі Олексія Гаврилова – голови Вінницького обласного осередку МГО «УПН» та Світлани Пустовіт – заступника голови Вінницького обласного осередку МГО «УПН»; Лідія Заводська – Катюжанський сільський голова, Тамара Савенок – Лютізький сільський голова, Радіон Старенький – Новопетрівський сільський голова, Оксана Чуж – Сухолуцький сільський голова», повідомила Вишгородська районна рада.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/0927_Vyshgorod_RajradaVikz2.jpg)
Також вишгородці організували для гостей культурну програму. Зокрема, вони побували у Музеї давньоруського гончарства ВІКЗ.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/0927_Vyshgorod_rajrada_VIKZ.jpg)