Вишгород: дві пожежі за два дні
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/1125_dacha1.jpg)
Рятувальники 25 листопада гасили дачний будинок, а напередодні – господарську будівлю
Вранці 25 листопада до оперативно-диспетчерської служби Вишгородського району повідомиили про те, що загорівся двохповерховий приватний дачний будинок площею 60 кв.м у Вишгороді по вулиці Західна об’їзна.
Черговий караул терміново виїхав на виклик. Пожежу гасили дві години.
До гасіння пожежі залучалось 2 відділення 37-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Вишгород та 39-ї ДПРЧ с. Нові Петрівці. Загалом задіяно 12 чоловік особового складу. Вогонь знищив покрівлю, перекриття та пошкодив стіни, повідомляє ГУ ДСНС України у Київській області.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/1125_dacha2.jpg)
Також, за інформацією служби, учора, 24 листопада горіла покрівля господарчої будівлі у Вишгороді по вулиці Набережній. На виклик терміново було направлено черговий караул 37-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Вишгород. До гасіння пожежі залучалось 2 одиниці техніки та 6 чоловік особового складу. Внаслідок пожежі пошкоджено покрівля господарчої будівлі та стіну. Причина пожежі встановлюється.