#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Київщина
Україна-суспільство

Вступникам на бюджет: 31 липня о 18 годині завершується прийом оригіналів документів у вишах

31.07.2019 Косянчук Інна 0

Хто не встиг – поспішіть: залишилось мало часу, аби виконати вимоги до зарахування

60 354 вступників на бакалавра (магістра медичного, ветеринарного та фармацевтичного спрямування) отримали рекомендації на бюджетне навчання згідно розподілу місць за алгоритмом адресного розміщення державного та регіонального замовлення.

Таким вступникам треба сьогодні, 31 липня, до 18-ї години на виконання вимог до зарахування  особисто принести до вишу оригінали документів.

Міністерство осіти і науки повідомляє, що саме потрібно взяти:  

–копію документа, що посвідчує особу;

–оригінал документа про освіту та додаток до нього;

–копію військово-облікового документа (крім випадків, передбачених законодавством);

–сертифікати ЗНО;

–4 кольорові фото 3Х4;

–інші документи, передбачені Правилами прийому конкретного закладу.

МОН повідомляє: вступників, які виконають вимоги, мають зарахувати до 12-ї години 1 серпня, про що кожен заклад видає наказ. В електронному кабінеті вступника статус заяви має змінитися на «Включено до наказу».

Якщо ж вступник не виконає вимоги до зарахування до 18-ї години 31 липня, то його рекомендація на бюджет анулюється, а заява набуває статусу «Виключено зі списку рекомендованих». Уся інформація відображається в електронних кабінетах вступників, а також на офіційному ресурсі за посиланням.

Якщо після розподілу бюджетних місць у вступників виникнуть питання щодо його справедливості, вони можуть звернутися насамперед до приймальних комісій або скористатися алгоритмами верифікації, які викладені в додатку 6 до Умов прийому.

Фото з відкритих інтернет-ресурсів