Новини
Новини Київської області
Вишгород
Екологія

Врятована у Вишгороді лань не повернеться у дику природу


Лань прийняла на реабілітацію Група «Притулок для диких тварин».

Минулого тижня у Вишгороді машина збила лань, яка невідо мозвідки взялася у цих краях. На допомогу тварині прийшли небайдужі вишгородці, і зробили все, щоб тварина вижила. Як повідомляв «Погляд», тварину з переломом кінцівки відправили на операцію.

Про те, як розвивалися події далі, повідомила своїй Фейсбук-сторінці Kyiv Animal Rescue Group

«Вранці лань була супроводжена на огляд до головлікаря Київського зоопарку Інни Борисівни Васильківської, яка погодилася провести необхідну операцію. Прийняти лань до себе погодилися Група «Притулок для диких тварин». Там і буде проведена операція і подальша реабілітація тварини. Висловлюємо подяку за допомогу в транспортуванні dtp.kiev.ua і звичайно ж Ользі Кім, яка взялася курирувати лань і була однією з перших, хто телефонував з приводу надзвичайної ситуації».

Загалом цю ситуацію можна вважати унікальною, адже зазвичай диких тварин з подібними травмами присипляють, бо лані на трьох ногах лані не вдасться вже повернутися в природу» Але  наші рятувальники вирішили будь-що-будь зберегти тварині життя. Також Kyiv Animal Rescue Group  подякував клініці Ветпро, яка відгукнулася на прохання диспетчера і Юлії Любезніковій, яка прийняла її серед ночі, лікарям нічної зміни, що стабілізували стан лані до самого ранку, а також біологу Національного парку Межигір’я Сергію Григор'єву за надання ящика для транспортування лані і допомогу.

Багато людей взяли участь у врятуванні тварини. Хочеться сподіватися, що вона навчиться жити на трьох ногах і в умовах «неволі» - бо це тепер, вочевидь, єдина можливість для неї вижити.

Фото з Фейсбук-сторінки Kyiv Animal Rescue Group